SPORT

Slavia porazila Jablonec a získala domácí pohár
Fotbal 9.5.2018

Slávisté po šestnácti letech slaví zisk domácího poháru. Ve finále byli po většinu času aktivnější a na svého soupeře byli výborně připraveni.

Brno prohrálo s Jabloncem a na nesestupové příčky ztrácí šest bodů
Fotbal 6.5.2018

Brněnská Zbrojovka opět padla, když v domácím prostředí nestačila na severočeský Jablonec. Utkání rozhodl po dvaceti minutách hry gól Lukáše Masopusta, poté se dvakrát trefil Jakub Považenec.

Zlín MOL Cup neobhájí. jejich cestu ukončil v semifinále Jablonec
Fotbal 26.4.2018

Po loňském senzačním vítězství v poháru, končí letos ševci těsně před branami finále. Stopku jim vystavil Jablonec, který na zlínské Letné vyhrál 1:0. O jedinou trefu utkání se ve 28. minutě zasloužil hostující Lukáš Masopust.

Vysočina nestačila na Jablonec
Fotbal 18.3.2018

Atraktivní duel dvou na jaře naplno bodujících celků se na sněhu stal jednoznačnou záležitostí Jablonce. Ten potvrdil nejen skvělou jarní formu, ale též fakt, že se mu proti Jihlavě v poslední době daří.

České ragbisty čeká vyhlášení nejlepších i boje v rámci mistrovství Evropy
Ragby 5.3.2018

Čeští ragbisté i ragbistky zahajují sezónu oslavou i utkáním. 9. března budou slavnostně vyhlášeny všechny kategorie ankety Ragbista roku a hned 10. března čeká mužskou reprezentaci ostrý start proti Švýcarsku v druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy.

Noční Jizerky přilákaly do Bedřichova necelých tisíc běžkařů
Lyžování 8.1.2018

Letošní ročník Bedřichovského Night Light Marathonu byl výjimečný hned z několika důvodů. Poprvé se jelo klasickou technikou, poprvé se jelo na desetikilometrové trati a vůbec poprvé počet účastníků atakoval číslo 1 000.

Brno sahalo v Jablonci po vyrovnávací brance, nakonec ale prohrálo
Fotbal 6.11.2017

Pokažený úvod, pak marná honba za vyrovnáním. Fotbalisté Zbrojovky v utkání na hřišti Jablonce záhy inkasovali, poté ale lapil gólman Melichárek penaltu a zejména ve druhé půli byli Brňané lepším celkem.

Jablonec v poháru postoupil přes Sigmu Olomouc
Fotbal 25.10.2017

Olomouc v domácím poháru dohrál. Hanáci doma na Andrově stadionu po prvním poločase vedli, ale když v úvodu druhého dostali od Jablonce během osmi minut tři branky, nepříznivý stav už potom otočit nestačil.

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek
Sport 25.9.2017

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

Jablonec veze tři body z Ďolíčku
Fotbal 24.9.2017

Jablonec má první vítězství ze hřiště soupeře. O jednobrankové výhře ve vršovickém Ďolíčku rozhodl deset minut po změně stran útočník Martin Doležal.

Jablonec nasázel pět branek do sítě oslabené Jihlavy
Fotbal 18.9.2017

Jablonečtí fotbalisté v dalším domácím utkání nastříleli pět branek oslabené Vysočině Jihlava. Ta hrála na Střelnici bez vyloučeného Tlustého a schytala pětibrankový vysoký příděl.

České ragby vstupuje do další sezóny s novým kapitánem i hlavním partnerem
Ragby 15.9.2017

Na další sezónu je české ragby připraveno po všech směrech. Do týmu národní reprezentace přišel na pozici kapitána Vojtěch Havel, změny se však udály i mimo hřiště.

Ani proti Dukle se jablonečtí vítězství nedočkali
Fotbal 21.8.2017

Ani na čtvrtý pokus jablonečtí fotbalisté nedokázali naplno bodovat. V druhém domácím utkání sice vedli o dvě branky, ale hosté z Julisky stihli góly Schranze a Holendy srovnat na konečných 2:2.

Mistrovství ČR ve windsurfingu
Sport 26.7.2017

Již poněkolikáté si čeští windsurfaři vybrali ke svému mistrovství republiky Viganj v Chorvatsku, kde je kromě letního počasí také příznivý vítr.

BK Klasik na úvod baráže dvakrát porazil favorita
Baseball 13.6.2017

Výborný vstup do baráže o extraligu zaznamenali baseballisté Frýdku-Místku, když dokázali dvakrát porazit suveréna základní části 1. ligy Jablonec.

Současné kauzy nás poškozují, zní z pivovaru Gambrinus
Fotbal 10.6.2017

Pivovar Gambrinus oznámil razantní krok ohledně svého dalšího účinkování v českém fotbale. Z pozice hlavního partnera, který podporuje fotbal na všech jeho úrovních rekordních devatenáct let, se rozhodl neuplatnit opci na pokračování sponzorství nejvyšší soutěže a reprezentace.